Новости

Kontsert "Sinasõprus pärimuspillidega" 2.-4. kl õpilastele 21. сентября Tatjana Latt


20.09.2023 a. Tammiku Põhikoolis toimus kontsert "Sinasõprus pärimuspillidega" 2.-4. kl õpilastele.
Eelmise õppeaasta lõpus Eesti Pärimusmuusika Keskuses (EPMK)sai välja kuulutada järgmise Pärimuslabori. Praegu nad teevad kontserde Ida-Virumaa koolidele, et teieni tuua kohalikke laule ja lugusid. Kõik kontserdid antakse tasuta, et tutvustada eesti rahvapille ja –muusikat meie õpilastele.
Kontserte andsid pärimusmuusikud Cätlin Mägi ja Lauri Õunapuu. Õpilased said kuulata Eesti ragva muusikat, vaatasid erinevaid rahvapille ( torupill, kannel, parmupill jne).
Kontsert pakkus palju rõõmu nii õpetajatele kui ka õpilastele.
Suured tänud meie külalistele!

FOTO

20.09.2023 a. Tammiku Põhikoolis toimus kontsert "Sinasõprus pärimuspillidega" 2.-4. kl õpilastele.
Eelmise õppeaasta lõpus Eesti Pärimusmuusika Keskuses (EPMK)sai välja kuulutada järgmise Pärimuslabori. Praegu nad teevad kontserde Ida-Virumaa koolidele, et teieni tuua kohalikke laule ja lugusid. Kõik kontserdid antakse tasuta, et tutvustada eesti rahvapille ja –muusikat meie õpilastele.
Kontserte andsid pärimusmuusikud Cätlin Mägi ja Lauri Õunapuu. Õpilased said kuulata Eesti ragva muusikat, vaatasid erinevaid rahvapille ( torupill, kannel, parmupill jne).
Kontsert pakkus palju rõõmu nii õpetajatele kui ka õpilastele.
Suured tänud meie külalistele!

FOTO