Varajane keeleõpe: Õppereis Meremuuseumi 20. декабря Liina Oja

Enne jõule jõudsime osa võtta väga huvitavast Läänemere tutvustavast õppeprogrammist, kus käsitleti meie merd ja selle eripärasid.

Õpilased vaatlesid ilma ja tutvusid läbi mängulise tegevuse merenduse ajalooga. Muuseumitunnis arutlesime erinevate veekogude eripärasid ja nende elanikke. Samuti said õpilased korraldada katse, mille käigus said selgeks Läänemeres leiduvad loomad ja objektid. Vabal ajal said õpilased vaadelda ja uurida eksponaate.

Peale muuseumi külastust võtsime ette jalutuskäigu Raekoja platsil, imetlesime jõulupuud ja lapsed said lugeda luuletusi jõuluvanale.