"Täna toimus "Uudishimu päev". 17. ноября Tatjana Latt

President Alar Karis on teinud ettepaneku tähistada Eestis tänavu 17. novembrit uudishimu päevana ja kutsub üles kõiki selles kaasa lööma. Algatuse eesmärk on meie ühiskonnas veelgi väärtustada teadmisi, teada tahtmise soovi ja silmaringi laiendamist ehk neid omadusi ja tegevusi, mille abil saame targemaks ning vaimselt erksamateks.

6. klassi õpilased vastasid viktoriini ja video küsimustele. Kahjuks meile ei jätkunud aega viimane harjutuse.

Kuus meeskonda, aga üks võitja- 6.a klassi meeskond "Olümpia". Teised meeskonnad said ka diplomid ja kingitused."

FOTO

FOTO