Kohtla-Järve Linnavalitsus  kuulutab välja konkursi  Kohtla-Järve Tammiku Põhikooli direktori vabaneva ametikoha täitmiseks. 20. апреля Kohtla-Järve Linnavalitsus

Võtame tööle direktori, kelle tööülesanneteks on tagada õppe- ja kasvatustegevuse korraldus ja tulemuslikkus ning kooli üldine areng.

Tööle on võimalik asuda 26. august 2022. a.

Kooli asukoht: Kohtla-Järve linn, Puru tee 38.

Kandidaadile esitatavad nõuded:

• Magistrikraad või sellele vastav kvalifikatsioon;
  • Juhtimiskompetentsus ja-kogemus;
  • Eesti keele valdamine emakeelena või C1-tasemel.

Kandideerijatel esitada:

1. kandideerimisavaldus, kuhu on märgitud kandidaadi kontaktandmed;
  2. elulookirjeldus (CV);
  3. esitatud nõuetele vastavust tõendavad dokumendid või nende koopiad;
  4. visioon asutuse arenguvõimaluste kohta/ motivatsioonikiri asutuse direktorina (ühel A4 lehel);
  5. Kandideerijal, kelle emakeel ei ole eesti keel tuleb esitada C1-taseme keeleoskust tõendav dokument või selle koopia.
  6. muud kandidaadi poolt oluliseks peetavad dokumendid.

Palume digitaalselt allkirjastatud dokumendid märksõnaga „Kohtla-Järve Tammiku Põhikooli direktor“ saata e-posti aadressil: cv@kjlv.ee või niina.gulova@kjlv.ee

Paberkandjal saadetavad kvalifikatsiooni ja keeleoskust tõendavad dokumendid esitatakse koopiatena,  kandideerimisavaldus, CV ja visioon/motivatsioonikiri esitatakse originaalidena. Paberkandjal olevad dokumendid esitada Kohtla-Järve Linnavalitsusele kabinetti 103 kinnises ümbrikus märksõnaga „Kohtla-Järve Tammiku Põhikooli direktor“ aadressile Keskallee 19, Kohtla-Järve 30395.

Dokumentide esitamise tähtaeg: 15. mai 2022. a.

Kandideerijatele tagasiside andmine toimub e-posti teel.

Tööle kandideerimisega annate Kohtla-Järve Linnavalitsusele nõusoleku kandideerimisdokumentides või muul viisil Teie poolt meile avaldatud isikuandmete töötlemiseks värbamisprotsessis. Teie andmeid kasutatakse ainult värbamise eesmärgil. Mis hõlmab Teie sobivuse hindamist vakantsele ametikohale.

• Töökohale kandideerimisel töödeldakse kandideerija poolt avaldatud isikuandmeid, et hinnata kandideerija sobivust vastavale töökohale.
  • Sobivuse hindamiseks kogutakse kandideerija kohta täiendavat teavet avalikest allikatest. Kandideerijal on õigus saadud teabega tutvuda ja esitada omapoolsed selgitused-vastuväited.
  • Eeldatakse, et kandideerimisdokumentides esitatud soovitajatele on kandideerija andnud nõusoleku enda kohta käivatele küsimustele vastamiseks, samuti on kandideerijad nõustunud sellega, et me nende poole teabe saamiseks pöördume.
  • Säilitatakse värbamisprotsessi raames saadud dokumente järgmistel eesmärkidel:
    • värbamisprotsessis tekkivate võimalike õigusvaidluste lahendamiseks - kuni nõude aegumiseni (1 aasta);
    • paremusjärjestuses järgmisele kandidaadile töökohale asumise ettepaneku tegemiseks (150 päeva arvates konkursi võitnud isikule töökohale asumise ettepaneku tegemisest);
    • kandideerija nõusolekul tulevikus korraldataval konkursil osalemise ettepaneku tegemiseks.
  • Kandideerija andmed on juurdepääsupiiranguga teave, millele kolmandad isikud saavad juurdepääsu ainult seaduses sätestatud juhtudel.

Tööle on võimalik asuda 26. august 2022. a.

Kooli asukoht: Kohtla-Järve linn, Puru tee 38.

Kandidaadile esitatavad nõuded:

• Magistrikraad või sellele vastav kvalifikatsioon;
  • Juhtimiskompetentsus ja-kogemus;
  • Eesti keele valdamine emakeelena või C1-tasemel.

Kandideerijatel esitada:

1. kandideerimisavaldus, kuhu on märgitud kandidaadi kontaktandmed;
  2. elulookirjeldus (CV);
  3. esitatud nõuetele vastavust tõendavad dokumendid või nende koopiad;
  6. muud kandidaadi poolt oluliseks peetavad dokumendid.

Dokumentide esitamise tähtaeg: 15. mai 2022. a.

Kandideerijatele tagasiside andmine toimub e-posti teel.