Tammiku Põhikooli esimene hoolekogu istung toimub 26.veebruaril 2024.a kell 18.00 kab. nr 16 13. февраля Ljudmilla Latt

Päevakord:

1. Tutvumine EV seadusandlusega hoolekogu töökorraldust puudutavates küsimustes. Vastutav isik – Ljudmilla Latt, direktor
  2. Tammiku Põhikooli hoolekogu esimehe valimised.
  3. TPK hoolekogu aseesimehe valimised.
  4. TPK hoolekogu sekretäri valimised.
  5. Hoolekogu esindaja valimised TPK konkursikomisjoni.
  6. Kohtla-Järve Tammiku Põhikooli hoolekogu tööplaani koostamine 2024. aastaks.
  7. TPK põhimääruse muutmise arutamine ja arvamuse andmine. Ettekandja – Valentina Kutuzova, arendusjuht.
  8. Õpilasega läbiviidava arenguvestluse korraldamise tingimuste ja korra arutamine ning arvamuse andmine. Ettekandja – Valentina Kutuzova, arendusjuht.
  9. Eestikeelsele õppele üleminek. Ettekandja – Ljudmilla Latt, direktor.
  10. Hoolekogu ettepanek 2024/2025. õppeaastal põhikooli 2., 3. ja 5.–9. klassi õppekeele määramiseks.
  11. Kooli toitlustamine. Ettekandja – Ljudmilla Latt, direktor.
  12. Muu.

Ljudmilla Latt,
Direktor

Päevakord:

2. Tammiku Põhikooli hoolekogu esimehe valimised.
  3. TPK hoolekogu aseesimehe valimised.
  4. TPK hoolekogu sekretäri valimised.
  5. Hoolekogu esindaja valimised TPK konkursikomisjoni.
  6. Kohtla-Järve Tammiku Põhikooli hoolekogu tööplaani koostamine 2024. aastaks.
  9. Eestikeelsele õppele üleminek. Ettekandja – Ljudmilla Latt, direktor.
  11. Kooli toitlustamine. Ettekandja – Ljudmilla Latt, direktor.
  12. Muu.

Ljudmilla Latt,