Jõulud sokkides ja mitte ainult! 07. декабря Valentina Kutuzova

Eelolevate pühade eel kogub Tammiku Põhikool kingitusi Ahtme Hooldekodu patsientidele.

Kuidas saame aidata?

Jõulupakid kogub kokku sotsiaalpedagoog koos huvijuhi ja arendusjuhiga. Teavitame teid kõiki kampaania tulemustest ja hooldekodu külastamisest.

Palume pakid kooli tuua enne 20. detsembrit.

Valentina Kutuzova

Tammiku Põhikooli

arendusjuht

Kuidas saame aidata?

Palume pakid kooli tuua enne 20. detsembrit.

Valentina Kutuzova

Tammiku Põhikooli