Demokraatiapäev 27. ноября Tatjana Latt

"24.11.2023. a toimus Kohtla-Järve Kesklinna Põhikoolis „Demokraatiapäev“. Sellel üritusel osalesid 9.a klassi õpilased: Anastassia Romanova, Esenija Lebedeva ja Kristina Orlova. Sel päeval nendel olid mälumängud, loov ülesanded ja viktoriinid. Lõpus külalisil ootasid magus laud ja auhinnud.

Aitäh ajaloo- ja ühiskonnaõpetuse õpetajatele Margarita Dubrovale ja teistele Kesklinna Põhikooli töötajatele, et meie õpilastel oli nii vahva võimalus osaleda ja külastada teie kooli. "