Новости

Jõulu- ja aastavahetuse heategevuskampaaniad 07. декабря Valentina Kutuzova


Meie koolis on juba mitmeid aastaid olnud traditsiooniks korraldada jõulu- ja aastavahetuse pühade ajal heategevuskampaaniaid. Oleme selle traditsiooniga juba harjunud. Seda traditsiooni ei ole takistanud ükski pisiasi, ei inimeste skeptiline suhtumine ega majanduskriis.

Juba üle 20 aasta viiakse meie koolis läbi jõulu heategu. Kooli õpilased, nende vanemad ja koolitöötajad koguvad selleks raha, et aidata õpilaste peresid, kes vajavad abi tervislikel põhjustel. Kooli sotsiaalpedagoog ja meditsiiniõde koos klassijuhatajatega tuvastavad abivajavaid õpilasi ja jaanuaris saavad lapsed jõulupakke ning rahalist toetust. Rahalised vahendid on mõeldud prillide, ravimite, arsti juurde sõitude, massaaži ja muu ostmiseks. Kõik sõltub diagnoosist ja arsti soovitustest. Igal aastal oleme saanud aidata 10-15 perekonda. Ja see on suurepärane! Ootame teie osavõttu selle  südamliku traditsiooni jätkamisel. Oluline on kasvatada kaastunnet ja soovi aidata juba lapsepõlvest alates.

Kuidas saame aidata?

Kooli õpilased saavad raha anda klassijuhatajatele. Klassijuhatajad annavad kogutud summa kooli sekretärile enne puhkusele minemist.

Pärast jõule ja uut aastat jagatakse kogutud summa laste vahel, kes terviseseisundi tõttu vajavad abi.

Valentina Kutuzova

Tammiku Põhikooli

arendusjuht

Meie koolis on juba mitmeid aastaid olnud traditsiooniks korraldada jõulu- ja aastavahetuse pühade ajal heategevuskampaaniaid. Oleme selle traditsiooniga juba harjunud. Seda traditsiooni ei ole takistanud ükski pisiasi, ei inimeste skeptiline suhtumine ega majanduskriis.

Juba üle 20 aasta viiakse meie koolis läbi jõulu heategu. Kooli õpilased, nende vanemad ja koolitöötajad koguvad selleks raha, et aidata õpilaste peresid, kes vajavad abi tervislikel põhjustel. Kooli sotsiaalpedagoog ja meditsiiniõde koos klassijuhatajatega tuvastavad abivajavaid õpilasi ja jaanuaris saavad lapsed jõulupakke ning rahalist toetust. Rahalised vahendid on mõeldud prillide, ravimite, arsti juurde sõitude, massaaži ja muu ostmiseks. Kõik sõltub diagnoosist ja arsti soovitustest. Igal aastal oleme saanud aidata 10-15 perekonda. Ja see on suurepärane! Ootame teie osavõttu selle  südamliku traditsiooni jätkamisel. Oluline on kasvatada kaastunnet ja soovi aidata juba lapsepõlvest alates.

Kuidas saame aidata?

Kooli õpilased saavad raha anda klassijuhatajatele. Klassijuhatajad annavad kogutud summa kooli sekretärile enne puhkusele minemist.

Pärast jõule ja uut aastat jagatakse kogutud summa laste vahel, kes terviseseisundi tõttu vajavad abi.

Valentina Kutuzova

Tammiku Põhikooli

arendusjuht