Keelekümblus: VIII keelekümblusüritus „Jõulukokkutulek“. 21. detsember Ljudmila Kiir

15. detsembril toimus Ahtme Põhikoolis 8 keelekümblusklasside „Jõulu-kokkutulek“. Üritusel osalesid Jõhvi ja Kohtla-Järve põhikoolid. Üritus algas Ahtme Põhikooli direktori Marika Trei tervitussõnadega, hiljem ühinesid ka Kohtla-Järve linnapea Henri Kaselo ja Haridus- ja kultuurivaldkonna spetsialist Deniss Ṧalkauskas. Õpilased osalesid erinevates töötubades, kus nad valmistasid: prossi, jõulukaunistuse, punusid paela, lahendasid ristsõna ja tegid käsitöökomme. Lõpetuseks jõid lapsed teed kommide ja kringliga. Õpilastele meeldis see üritus, sest nad said suhelda oma eakaaslastega ja valmistasid ka endale väikesed suveniirid.