Keelekümblus: Nutikas muinasjutt 31. oktoober sergei

29. oktoobril toimus meie koolis muinasjuttudele pühendatud linnaüritus, millest võtsid osa Maleva Põhikooli, Ahtme Põhikooli, Slaavi Põhikooli, Kesklinna Põhikooli, Tammiku Põhikooli ja erakooli Intellekt 4.klasside õpilased.
Töötubade ülesannete täitmiseks (neid oli viis ja kahes neist olid isegi robotid!) moodustati meeskonnad: selleks tõmbasid lapsed välja eri värvi pilte.
Ülesanded olid mitmekesised: oli vaja ühendada muinasjuttude pilte kangelastega, meenutada muinasjutu nime, leida kümme erinevust muinasjuttudest „Saabastega kass“ ja „Punamütsike“, joonistada Kakukese tee ning eeldusel, et joonistatud on õigesti, tuli robotil see läbi käia; teise roboti abil oli vaja leida kingale paar muinasjutust "Tuhkatriinu".
Töötube viisid läbi Tammiku Põhikooli eesti keele õpetajad: Nelli Kuldmaa, Silva Gerassimov, Ljudmila Kiir, Jelena Rodik ja Marina Semitševa. Mare Lihtsa viis lapsed tööruumidesse, Ludmilla Teperik vastutas fotode tegemise eest ja jälgis tööülesannete täitmiseks kuluvat aega, andes kella töö alguseks ja lõpuks.
Laste ja nendega kaasas olevate õpetajate sõnul oli üritus väga meeldiv, ülesanded olid huvitavad.
Lõpus sai iga laps magusa auhinna ja võistkond tänukirja.
Ja meie, õpetajad, tegime oma tööd hästi, sest koos oleme jõud. Meie tasuks oli laste tunnustamine.

Eesti keele õpetaja Ludmilla Teperik

FOTO

Lõpus sai iga laps magusa auhinna ja võistkond tänukirja.

Eesti keele õpetaja Ludmilla Teperik

FOTO