Uudised

Keelekümblus: Maakondlik valmide lugemise konkurss 03. detsember sergei


1.detsembril 2018. a Jõhvi Gümnaasiumis toimus juba teine valmide lugemise konkurss.

Valme loeti võõrkeeles. Vastavalt eestlased vene keeles ning venelased eesti keeles. Osales 14 õpilast erinevatest Ida-Virumaa koolidest kahes vanuserühmas 9.-10. kl ja 11.-12.kl.  Meie kooli tublid etlejad Jevgenia Katarina Razgonjajeva ja Valeria Kotšergina esinesid väga hästi oma vanuserühmas.

Sellel konkursil saavutasid Katarina Razgonjajeva (9c) Jakob Tammi valmiga "Punik" II koha (juhendaja on  Juta Davõdova) ja Valeria Kotšergina (9b)  Ivan Krõlovi valmiga “Konn ja Härg” III koha (juhendaja on Ludmilla Teperik).

Palju õnne võitjatele!

Konkursi korraldamine oli ladus. Osalejate sõnul see üritus oli tore ning hariv. Võõrkeelt õppida on alati raske, kuid selles keeles esineda on veel raskem. Meie kooli eesti keele õpetajatel on kindel arvamus, et teise keele õppimisel tuleb seesugune kogemus alati kasuks.

Südamlikud õnnesoovid ja suur aitäh kõikidele osalejatele ja nende õpetajatele.

Oksana Petrova

Eesti keele ainesektsiooni juhataja

1.detsembril 2018. a Jõhvi Gümnaasiumis toimus juba teine valmide lugemise konkurss.

Valme loeti võõrkeeles. Vastavalt eestlased vene keeles ning venelased eesti keeles. Osales 14 õpilast erinevatest Ida-Virumaa koolidest kahes vanuserühmas 9.-10. kl ja 11.-12.kl.  Meie kooli tublid etlejad Jevgenia Katarina Razgonjajeva ja Valeria Kotšergina esinesid väga hästi oma vanuserühmas.

Sellel konkursil saavutasid Katarina Razgonjajeva (9c) Jakob Tammi valmiga "Punik" II koha (juhendaja on  Juta Davõdova) ja Valeria Kotšergina (9b)  Ivan Krõlovi valmiga “Konn ja Härg” III koha (juhendaja on Ludmilla Teperik).

Palju õnne võitjatele!

Konkursi korraldamine oli ladus. Osalejate sõnul see üritus oli tore ning hariv. Võõrkeelt õppida on alati raske, kuid selles keeles esineda on veel raskem. Meie kooli eesti keele õpetajatel on kindel arvamus, et teise keele õppimisel tuleb seesugune kogemus alati kasuks.

Südamlikud õnnesoovid ja suur aitäh kõikidele osalejatele ja nende õpetajatele.

Oksana Petrova

Eesti keele ainesektsiooni juhataja