Kohtla-Järve Tammiku Põhikool kuulutab välja konkursi kooli kohviku ruumi üürimiseks ja õpilaste kohvikus toitlustamise organiseerimiseks 19. august sergei

Kohtla-Järve Põhikool kuulutab välja konkursi kooli kohviku ruumi üürimiseks ja õpilaste toitlustamise organiseerimiseks 01.septembrist 2020.a. kuni 15.juuni 2023.a

Koolikohviku tööaeg 09.00 – 15.00 tööpäevadel, sügis-, talve-, kevad- ja suvekoolivaheaegadel kohvik suletud.

Kohviku ruumi pindala on 35m² , mis on sisustatud letiga, külmvitriiniga ja külmkapiga salatite ja jookide säilitamiseks. Külastajatele on paigaldatud 5 lauda, kokku 20 istekohta. Soe- ja külm vesi on olemas. Koht toidu valmistamiseks kohapeal puudub. Kohviku ruum ja mööbel on heas seisundis.

Üürnikul peab olema oma köögivarustus: elektrikann, kohvimasin, mikrolaineahi ja teine vajalik tehnika.

Üüritasu mitte väiksem, kui Kohtla-Järve Linnavalitsuse  19.oktoobri 2010.a.  määruses nr 45 kehtestatud vara kasutamise hinnakirjas. Kohviku üüri minimaalne suurus on 3.38 eurot 1 m² kuus.

Kohvik on varustatud turva- ja tuletõrjesignalisatsiooniga, turvafirmale teenustasu maksab kohviku Üürnik täiendavalt kokkuleppe alusel. Elektri-, külma- ja sooja vee kulude tasumine toimub näitude alusel. Keskkütte 1m² hind arvutatakse vastavalt põhikoolile esitatud arvele.

Ruumi koristuse organiseerib Üürnik oma jõududega.

Üürnikul peab olema lasteasutustes toitlustamise organiseerimiseks luba, mis on kooskõlastatud Veterinaaria- ja toiduametis.

Palume potentsiaalsetel Üürnikel oma pakkumistes ära näidata kohvikusse toodava valmistoidu sortiment (saiakeste, salatite ja muu), selle  tarnimise võimalus ja  hinnad.

Potentsiaalse Üürniku hindamisel võetakse arvesse sortiment ja pakutavate toitude hind ning üüri maksumus.

Oma ettepanekud palume saata suletud ümbrikus märgusõnaga “Koolikohviku konkurss”

või tuua aadressil Puru tee 38, 31023 Kohtla-Järve kuni 28.augustini 2020.a. kella 09.00.

Hankedokumentide sisu kohta saab lisateavet: Nina Sadovskaya, kooli direktori asetäitja majanduse alal, tel. 33-67542, 5103641.

Ruumi koristuse organiseerib Üürnik oma jõududega.