Uudised

Keelekümblus: “Kevade” Tammiku Põhikoolis 02. mai sergei


Meie koolis LAK-õppe kuu raames toimus ülelinnaline  O. Lutsu "Kevade" ainestikuline  üritus 8. klassidele, mida korraldasid meie kooli eesti keele õpetajad Nelli Kuldmaa ja Oksana Petrova. Aitasid selle ürituse läbiviimisel ka meie tublid keelekümblejad 8. klassidest (Anita Mitrofanova 8a, Alina Semjonova 8a, A. Bondarenko 8b, Uljana Pahhomova 8b, Alisa Lapp 8b, Juliana Petrova 8b, Julia Stüf 8c).

Kooliaulas toimus viktoriin KULDVILLAK  nime all “Oskar Lutsu „Kevade“ tegelaste jälgedel“. Viktoriinis osalesid 3-liikmelised võistkonnad Kohtla-Järve Slaavi Põhikoolist, Kohtla-Järve Kesklinna Põhikoolist, Kohtla-Järve Maleva Põhikoolist, Kohtla-Järve Tammiku Põhikoolist, Kohtla-Järve Ahtme gümnaasiumist ja Jõhvi Vene Põhikoolist.  

Ürituse algus oli ebatavaline. Jõhvi Vene Põhikooli õpilased Tatjana Laada juhendamisel näitasid eesti keeles toredat lavastust O. Lutsu teoste ainetel, alles siis algas ise viktoriin. Viktoriinis oli 5 kategooriast: O. Luts, “Kevade” tegelased, huvitavaid fakte, Palamuse kihelkonnakoolimuuseum, varia.

Meie kooli esindasid keelekümblejad 8.b klassist: Diana Alošenko, Ellina Stružia ja Veronika Bõkovskaja.  

Edukalt esinesid kõik võistkonnad, kuid eriti tublid olid seekord järgmised: Tammiku Põhikool (I koht), Kesklinna Põhikool (II koht) ja Maleva Põhikool (III koht).

Õnnitleme võitjaid!

Suured tänusõnad kõigile osalejatele ja õpetajatele, kes valmistasid viktoriiniks õpilasi ette.

 

Oksana Petrova

Tammiku Põhikooli

eesti keele ainesektsiooni juhataja

Meie koolis LAK-õppe kuu raames toimus ülelinnaline  O. Lutsu "Kevade" ainestikuline  üritus 8. klassidele, mida korraldasid meie kooli eesti keele õpetajad Nelli Kuldmaa ja Oksana Petrova. Aitasid selle ürituse läbiviimisel ka meie tublid keelekümblejad 8. klassidest (Anita Mitrofanova 8a, Alina Semjonova 8a, A. Bondarenko 8b, Uljana Pahhomova 8b, Alisa Lapp 8b, Juliana Petrova 8b, Julia Stüf 8c).

Kooliaulas toimus viktoriin KULDVILLAK  nime all “Oskar Lutsu „Kevade“ tegelaste jälgedel“. Viktoriinis osalesid 3-liikmelised võistkonnad Kohtla-Järve Slaavi Põhikoolist, Kohtla-Järve Kesklinna Põhikoolist, Kohtla-Järve Maleva Põhikoolist, Kohtla-Järve Tammiku Põhikoolist, Kohtla-Järve Ahtme gümnaasiumist ja Jõhvi Vene Põhikoolist.  

Ürituse algus oli ebatavaline. Jõhvi Vene Põhikooli õpilased Tatjana Laada juhendamisel näitasid eesti keeles toredat lavastust O. Lutsu teoste ainetel, alles siis algas ise viktoriin. Viktoriinis oli 5 kategooriast: O. Luts, “Kevade” tegelased, huvitavaid fakte, Palamuse kihelkonnakoolimuuseum, varia.

Meie kooli esindasid keelekümblejad 8.b klassist: Diana Alošenko, Ellina Stružia ja Veronika Bõkovskaja.  

Edukalt esinesid kõik võistkonnad, kuid eriti tublid olid seekord järgmised: Tammiku Põhikool (I koht), Kesklinna Põhikool (II koht) ja Maleva Põhikool (III koht).

Õnnitleme võitjaid!

Suured tänusõnad kõigile osalejatele ja õpetajatele, kes valmistasid viktoriiniks õpilasi ette.

 

Oksana Petrova

Tammiku Põhikooli

eesti keele ainesektsiooni juhataja