Uudised

Eesti tuntud lastekirjanik Eno Rauale pühendatud  üritus. 28. märts Ludmilla Teperik


27.märtsil toimus Kohtla-Järve Kesklinna põhikoolis üritus 6. klassidele. Teemaks oli Eno Raua looming. Meie kooli esindasid  6.b klassi õpilased Sofia Hramtsova, Polina Novoseltseva ja Neonila Omotova. Noortel tuli näidata oma teadmisi erinevates  töötubades:  „Hiinlased söövad pulkadega“, „Herilased ja ploomid“, „Anne ja Sipsiku mälestused“, „Vanaema käsitöökarp“, „Lend kuule“, „Sipsiku kool“. Igas töötoas oli ülesande täitmiseks  5 minutit.  Kõige rohkem meeldis lastele töötuba „Lend kuule“, kus tuli ragulkast tabada  raketti (meie tulemus  oli 6m ja 70cm tabamust). Kõige raskemaks osutus töötuba „Herilased ja ploomid“, kus tuli koostada sõnaühenditest lauseid. Lahendus osutus  väga raskeks. Meie võistkond oli aga tubli ja sai  4 punkti. Huvitav oli ka töötuba  „Hiinlased söövad pulkadega“, kus lapsed pidid pulkadega ühest potist enda taldrikule panema makarone. Üritusel osalejad said  tänukirjad ja väikese kingituse. Üritus meeldis lastele väga.
Omalt poolt tänan õpilasi, kes pidid läbi lugema raamatut „Sipsik“ ja olid üritusel aktiivsed ja tublid. Aitäh 6.b klassi õpilastele.

                        Eesti keele õpetaja Ludmilla Teperik

FOTO

27.märtsil toimus Kohtla-Järve Kesklinna põhikoolis üritus 6. klassidele. Teemaks oli Eno Raua looming. Meie kooli esindasid  6.b klassi õpilased Sofia Hramtsova, Polina Novoseltseva ja Neonila Omotova. Noortel tuli näidata oma teadmisi erinevates  töötubades:  „Hiinlased söövad pulkadega“, „Herilased ja ploomid“, „Anne ja Sipsiku mälestused“, „Vanaema käsitöökarp“, „Lend kuule“, „Sipsiku kool“. Igas töötoas oli ülesande täitmiseks  5 minutit.  Kõige rohkem meeldis lastele töötuba „Lend kuule“, kus tuli ragulkast tabada  raketti (meie tulemus  oli 6m ja 70cm tabamust). Kõige raskemaks osutus töötuba „Herilased ja ploomid“, kus tuli koostada sõnaühenditest lauseid. Lahendus osutus  väga raskeks. Meie võistkond oli aga tubli ja sai  4 punkti. Huvitav oli ka töötuba  „Hiinlased söövad pulkadega“, kus lapsed pidid pulkadega ühest potist enda taldrikule panema makarone.

Üritusel osalejad said  tänukirjad ja väikese kingituse. Üritus meeldis lastele väga.
Omalt poolt tänan õpilasi, kes pidid läbi lugema raamatut „Sipsik“ ja olid üritusel aktiivsed ja tublid. Aitäh 6.b klassi õpilastele.

                        Eesti keele õpetaja Ludmilla Teperik

FOTO