Новости спорта: Уездные соревнования по футболу

Опубликовано htm.admin -

Поздравляем команду 8-9 классов занявшую 1 место в уездных соревнованиях по футболу. В команду входили: Александр Анисимов 9В, Иван Буриченко 9В, Андрес Раковец 9В, Николай Урлих 9В, Эрнест Олеск 9С, Тимофей Зайцев 8С, Ярослав Иванов 8В, Мартин Ооль 8А.

МОЛОДЦЫ! Школа гордится вами!

Новости спорта: Уездные соревнования по футболу

Опубликовано htm.admin -

Поздравляем команду 6-7 классов занявшую 3 место в уездных соревнованиях по футболу. В команду входили: Никита Гаврин 7А, Даниил Анисимов 6С, Браенс Фельзенберг 6С, Давид Кичатов 6С, Александр Кононов 7А, Мирон Тугатов 6В, Дамир Бердиугин 6В, Вадим Корнеев 6В, Никита Соловьев 5В.

МОЛОДЦЫ!

Tammiku Põhikooli hoolekogu erakorraline koosolek toimub 25.septembril 2024.a kell 17.30 kab. nr 16

Päevakord:
1. 2023/2024 õppeaasta tulemused. Ettekandja: Ljudmilla Latt (direktor).
2. Kooli valmidus ja plaanid algavaks õppeaastaks: kaadrid, õppekeskkond, eestikeelsele
õppele üleminek. Ettekandja: Ljudmilla Latt (direktor).
3. TPK õppekava üldosa ja ainekavade uuendamised/muudatused. Ettekandjad: Jelena
Rodik (õppealajuhataja), Ljudmilla Latt (direktor).
4. Klasside ja pikapäevarüma täitumus. Ettekandja: Ljudmilla Latt (direktor).
5. Kooli toitlustamise organiseerimine. Ettekandja: Ljudmilla Latt (direktor).

Irina Skripko,

Спасибо, лагерь "Солнечный"!

Опубликовано htm.admin -

Лето – время игр и развлечений, снятия накопившегося за учебный год напряжения, восстановления здоровья. Ежегодно, по сложившейся уже традиции, для учеников начальной школы распахнул свои двери лагерь «Päikseline».

Tammiku Põhikooli õppenõukogu istungid

Опубликовано htm.admin -

Tammiku Põhikooli õppenõukogu istungid toimuvad:

19.06.2024 kell 8.15 kab.8
Päevakord:

1) Põhikooli lõpetamine ja lõputunnistuste väljaandmine.

20.06.2024 kell 09.00 kab.8
Päevakord:

1) Täiendava õppetöö tulemused.
2) Kohtla-Järve Tammiku Põhikooli 2023/2024 õa õppe- ja kasvatustegevuse tulemuste arutamine.
3) Muu.

Õppenõukogu esimees