Tammiku Põhikooli hoolekogu erakorraline koosolek toimub 25.septembril 2024.a kell 17.30 kab. nr 16

Päevakord:
1. 2023/2024 õppeaasta tulemused. Ettekandja: Ljudmilla Latt (direktor).
2. Kooli valmidus ja plaanid algavaks õppeaastaks: kaadrid, õppekeskkond, eestikeelsele
õppele üleminek. Ettekandja: Ljudmilla Latt (direktor).
3. TPK õppekava üldosa ja ainekavade uuendamised/muudatused. Ettekandjad: Jelena
Rodik (õppealajuhataja), Ljudmilla Latt (direktor).
4. Klasside ja pikapäevarüma täitumus. Ettekandja: Ljudmilla Latt (direktor).
5. Kooli toitlustamise organiseerimine. Ettekandja: Ljudmilla Latt (direktor).

Irina Skripko,

Spordi rubriik: Maakonna jalgpallivõistlus

Sisestatud htm.admin poolt

Palju õnne meie 6-7. klassi võistkonnale, kes saavutas maakonna jalgpallivõistlustel kolmanda koha. Nikita Gavrin 7A,Daniil Anisimov 6C, Braiens Felzenbergs 6C, David Kitšatov 6C, Aleksandr Kononov 7A, Miron Tugatov 6B, Damir Berdiugin 6B, Vadim Korneev 6B, Nikita Solovjov 5B.

Palju õnne meie 8-9. klassi võistkonnale, kes saavutas maakonna jalgpallivõistlustel esimese koha. Aleksandr Anissimov 9B, Ivan Buriachenko 9B, Andres Rakovets 9B, Nikolai Urlih 9B, Ernest Olesk 9C, Timofey Zaytsev 8C, Jaroslav Ivanov 8B, Martin Ool 8A.

Tammiku Põhikooli õppenõukogu istungid

Sisestatud htm.admin poolt

Tammiku Põhikooli õppenõukogu istungid toimuvad:

19.06.2024 kell 8.15 kab.8
Päevakord:

1) Põhikooli lõpetamine ja lõputunnistuste väljaandmine.

20.06.2024 kell 09.00 kab.8
Päevakord:

1) Täiendava õppetöö tulemused.
2) Kohtla-Järve Tammiku Põhikooli 2023/2024 õa õppe- ja kasvatustegevuse tulemuste arutamine.
3) Muu.

Õppenõukogu esimees

Ljudmilla Latt

Digitaalne kompass: Meediakirjanduse juhend

Sisestatud htm.admin poolt

2023/2024 õppeperioodil toimusid selle projekti raames meediakirjaoskuse tunnid. Tammiku Põhikoolist osalesid selles projektis 2. A klassi klassijuhataja Inge Laada ja 2. A klassi õpilased.

Jõhvi Kesklinna Kooli fuajees on näitus projektis osalejate loodud joonistustest teemal "Müüdid ja tegelikkus internetis".

Lõppüritusel osalesid 7. ja 8. klassi õpilased. Tammiku Põhikoolist osalesid konverentsil  8. klassi õpilased: Uljana Rõbatšenko, Sofia Brown ja Maria Shinšakova.

Asu jälgima