Õnnitlused 12. september Margarita Šerle

11.09.2023.a toimusid Kohtla-Järve linna koolispordimängude võistlused jalgpallis. Kohtla-Järve Tammiku Põhikooli esindasid 3.-5.klasside õpilased. Meie võistkond saavutas I koha!

Õnnitleme: Jegor Andrejev (5.b klass)- meeskonna kapten, Miron Tugatov (5.b klass)- väravaht, Daniil Anissimov (5.c klass)- parim mängija, Damir Surikov (5.b klass), Artjom Solovjov (5.b klass), Braiens Felzenbergs (5.c klass), Nikita Solovjov (4.b klass), Vadim Korneev (5.b klass), Fjodor Kljutsnik (3.a klass), Ruslan Hissamutdinov (3.a klass).

Meie õpilased on parimad! Kool on teie üle väga uhke!

Kehalise kasvatuse õpetaja
Margarita Šerle

Meie õpilased on parimad! Kool on teie üle väga uhke!

Kehalise kasvatuse õpetaja
Margarita Šerle