XVI rahvusvaheline asünkroonne multiturniir "Muinasjutuline kirst"

Loomise kuupäev 15.12.2023

Kahe kuu jooksul valmistusime ette muinasjuttude multiturniiriks, korraldasime viktoriine, individuaal ja meeskonnamänge. Ka kodus tegid lapsed kõvasti tööd: nad lugesid uusi teoseid, tuletasid meelde tuttavate muinasjuttude väikseid detaile. Iga võistkond püüdis linnaturniiril osalemise õiguse saamiseks näidata parimat tulemust.

12. detsembril 2023 toimus Ahtme linnaosas rahvusvaheline muinasjutumäng 2.-7. klasside vahel. Tammiku Põhikoolist osales seitse võistkonda: "Päikesekiired" 2a, "Teadlane kass" 2c, "Siilid" 3a,c, "Meteoriit" 4a, "Teletupsid" 4c, "Pöialpoisid" 5c, "Täheke" 7a,c. Õpilasi turniirile saatnud õpetajate sõnul olid ülesanded väga rasked, eriti nooremate klasside jaoks. Lapsed pidid keskenduma ja olema tähelepanelikud. Me jäime saadud tulemustega väga rahul. Kõigis kolmes kategoorias saavutasid Tammiku Põhikooli õpilased 1. koha: 2. klasside seas - võistkond "Päikesekiired", 3-4. klasside seas - võistkond "Siilid", 5.-7. klasside seas - võistkond "Täheke".   Võitnud võistkondi autasustati isiklike medalite, diplomi, karika ja mälestuslike kingitustega. Teise koha 2 kl. seas saavutas võistkond "Teadlane kass". Ka nemad said diplomi, karika ja meeneid. Lõpptabelis saavutas meeskond "Teletupsid" 4. koha, meeskond "Meteoriit" - 5. koha, meeskond "Pöialpoisid" - 4. koha.

Kõik võistkonnad, kes ei saavutanud auhinnalisi kohti, said magusaid auhindu.

PALJU ÕNNE VÕIDU PUHUL!!! JÄTKE SAMAS VAIMUS!!! TUBLID!!!

Vera Ryzhkova

huvijuht algkoolis