Virumaa DigiOskaja 2019 07. november sergei

5.novembril 2019 kell 12.00-16.00 toimuы Kohtla-Järve Tammiku Põhikooli ruumides „ProgeTiigri tulevikutegijad“ sarja raames Ida-Virumaa ühine õpilasüritus "Virumaa DigiOskaja 2019".

Toimusid erinevad töötoad nii eesti, kui vene keeles programmeerimise, robootika, digikunsti ja digiohutuse teemadel, nt Kodu Game Lab, Scratch'i, Arduino programmeerimise, programmeerimine ilma arvutita, Blu-Boti ja OZOBOTi programmeerimise, Dash&Dot, Lego Wedo ja teised töötoad. Aulas oli messi-, mängu- ja programmeerimise ala, kus lapsed näitavad oma roboteid.
}pilastel oli võimalik osaleda järgmistes töötubades: “Oma mängu loomine programmi Kodu Game Lab abil”, “Tantsiv nimi”, “Valgusfoori programmeerimine” proovida Bee-Bot ja OZOBOT roboteid, “Ehitame ja programeerime Lego WeDo 2.0”, “Hoone 3D modelleerimine”, “CODEY ROCKY robotite programmeerimine Sсratch keskkonnas”
Programmeeriti samuti roboteid, et nad käituksid nagu koduloomad.

Suured tänud kõikidele osalejatele ning Tammiku Põhikooli õpetajatele abi eest!

Pildid: Ludmilla Teperik

Programmeeriti samuti roboteid, et nad käituksid nagu koduloomad.

Suured tänud kõikidele osalejatele ning Tammiku Põhikooli õpetajatele abi eest!

Pildid: Ludmilla Teperik