Uudised

VEPA  - aitab õpetajat! 06. veebruar sergei


 3. veebruaril  külastas meie kooli Tervise Arengu Instituudi  (TAI) laste ja noorteprojektide juht  ning VEPA programmi koordineerija Anita Baumbach.  Kohtla-Järve Tammiku Põhikool on liitunud VEPA programmiga juba 2016.aastast. Praegu meie algkoolis on igas paralleelis klasse, kus rakendatakse VEPA programmi.  Sellel päeval meie kooli õpetajad tutvustasid  õppetunde VEPA meetmete abil.

2.b klassis õpetaja  Ingrid Aro näitas pikapäevarühmas viktoriinitundi  ja 3.a klassis õpetaja Antonina Golubjova valmistas ette vene keele tunni.  VEPA programmi koordineerija Anita Baumbach hindas väga kõrgelt meie õpetajate oskusi, õigeaegselt kasutavad suupilli, nimepulgasilte, stopperit  ja kiitusi. Õpilased olid tunnis aktiivsed ja püüdsid näidata ennast ainult paide Vepa lastena.

Tammiku Põhikool tänab Tervise Arengu Instituuti  ja  Anita Baumbachi hea koostöö ning VEPA programmi eestvedamise eest.

 

HEV-õppe koordineerija

Žanna Kubinets

 3. veebruaril  külastas meie kooli Tervise Arengu Instituudi  (TAI) laste ja noorteprojektide juht  ning VEPA programmi koordineerija Anita Baumbach.  Kohtla-Järve Tammiku Põhikool on liitunud VEPA programmiga juba 2016.aastast. Praegu meie algkoolis on igas paralleelis klasse, kus rakendatakse VEPA programmi.  Sellel päeval meie kooli õpetajad tutvustasid  õppetunde VEPA meetmete abil.

2.b klassis õpetaja  Ingrid Aro näitas pikapäevarühmas viktoriinitundi  ja 3.a klassis õpetaja Antonina Golubjova valmistas ette vene keele tunni.  VEPA programmi koordineerija Anita Baumbach hindas väga kõrgelt meie õpetajate oskusi, õigeaegselt kasutavad suupilli, nimepulgasilte, stopperit  ja kiitusi. Õpilased olid tunnis aktiivsed ja püüdsid näidata ennast ainult paide Vepa lastena.

Tammiku Põhikool tänab Tervise Arengu Instituuti  ja  Anita Baumbachi hea koostöö ning VEPA programmi eestvedamise eest.

 

HEV-õppe koordineerija

Žanna Kubinets