Varajane keeleõpe: Õppereis Eesti Vabaõhumuuseumi 21. oktoober Liina Oja

Sügisel külastasime kolmandate klasside õpilastega Eesti Vabaõhumuuseumi, kus saime teada, kuidas talupere vanasti kõhud täis ja keha kaetud sai. Saime teada, kuidas pesumasinata pesu pesti ja triikrauata riie sirgeks sai. Proovisime ise nii meeste kui ka naiste töid erinevates taludes. Paljud faktid talurahva elust olid avastuseks nii lastele kui ka täiskasvanutele. Õpilased said praktiseerida eesti keelt ja rakendada äsja õpitud mõisteid kõnes.