Tööpakkumine 31. august sergei

Kohtla-Järve Tammiku Põhikool (vene õppekeelega) võtab konkursi korras tööle:

• Eesti keele õpetaja varajase keeleõppe pilootprojekti „Professionaalne eestikeelne õpetaja põhikoolis“ raames (1.ja 2.klass)

Nõuded:

• Kandideeriv õpetaja peab valdama eesti keelt emakeelena või väga heal tasemel ning omama magistrikraadi või õppima magistriõppes.
  • Kasuks tulevad lapsest lähtuva õppe- ja kasvatustegevuse ning keele õpetamise, meeskonnatöö ja lastevanematega koostöö edendamise kogemused.

Tööle asumise aeg- võimalikult kiiresti peale konkurssi läbiviimist ja HTM-ga kooskõlastamist.

• Valituks osutunud õpetajatega sõlmitakse tähtajatu tööleping, neile on tagatud riikliku alammääraga kehtestatud õpetaja töötasu ja koolitus alates  2020. Elukohast kaugel paiknevasse üldhariduskooli tööle asumisel on võimalik taotleda kompensatsiooni transpordi- ja eluasemekulude hüvitamiseks.

Kandideerimiseks esitada avaldus, CV, haridust  ja eesti keele oskust tõendavate dokumentide koopiad  hiljemalt 15.septembriks 2020.a digitaalselt allkirjastatuna e-aadressil direktor@tammiku.edu.ee või tuua aadressil Puru tee 38, 31023 Kohtla-Järve.

Küsimuste korral helistada  +37255599996

Kohtla-Järve Tammiku Põhikool (vene õppekeelega) võtab konkursi korras tööle:

Nõuded:

Küsimuste korral helistada  +37255599996