"Rakett 69" 06. oktoober Nelli Kuldmaa

Sügise alguses toimus Kohtla-Järve Tammiku Põhikoolis kaks õpihuvilaagrit "Rakett 69". Septembri alguses 6. ja 7. klassi õpilastele ning oktoobrikuu alguses 5. klassi õpilastele. Laagrid on algatatud Rakett69 Teadusstuudio ja AHHAA poolt ning rahastas Haridus- ja Teadusministeerium. Õpilased said osa suurest uurimistööst. Nad avastasid, katsetasid, tegid vigu ja võistlesid - täpselt nagu lemmiktelesaates.

Aasta lõpuks on Eestis korraldatud 600 sellist laagrit rohkem kui 10 000 lapsele. Suvel koolitati selliste laagrite läbiviimiseks 350 õpetajat. Meie koolis tegi sellise laagri eesti keele ja loodusõpetuse õpetaja Nelli Kuldmaa.