Oleme liitunud programmiga „Roheline kool“ 12. detsember Marge Lumi

2023. aasta novembris liitus Kohtla-Järve Tammiku Põhikool programmiga „Roheline kool“.

Rohelise kooli programmi näol on tegemist tuntuima ülemaailmse keskkonnaharidusprogrammiga õppeasutustele, mille ingliskeelseks nimeks on Eco-Schools Global.

Programm toob keskkonnahoidlikku mõtteviisi õppeasutuse igapäevastesse tegevustesse ning aitab seda süsteemselt ja terviklikult rakendada. See aitab kaasa vastutustundlike, keskkonda hoidvate ja väärtustavate inimeste kujunemisele. Kaasame kõiki – õpilasi, õpetajaid, kooli personali kuni lapsevanemateni välja. Edukat programmis osalemist tõendab haridusasutusele omistatav ülemaailmselt tuntud ja tunnustatud keskkonnamärgis “Roheline lipp”. Teekond selleni koosneb seitsmest sammust ja läbitakse 12 teemat. Pikemalt saab programmi kohta lugeda siit.

Meie koolil on veel pikk tee selleni käia, kuid teekond tõotab tulla huvitav ja kõiki osapooli kaasahaarav!

Meie tegemistel saab silma peal hoida nii meie kooli FB leheküljel kui ka meie kooli poolt spetsiaalselt “Rohelise kooli” kasvamise ja arengu kajastamiseks loodud eraldi kodulehel.