Uudised

KULDVILLAK „MINU EESTI“ 4. KLASSIDELE 04. veebruar sergei


jaanuarikuus 2019. a kooliaulas toimus üritus Kuldvillak "Minu Eesti" 4. klassidele.
Selle viktoriini eripära seisnes selles, et korraldajad olid meie kooli keelekümblejad ja selle mängu läbiviimine toimus loovtöö kirjutamise raames.

Keelekümblusklassi õpilased Juliana Petrova (8b) ja Alina Jermoškina (8b) valmistasid ette ja viisid läbi Kuldvillaku stiilis viktoriini 25 küsimusega. Nende tublid abilised olid 8b keelekümblejad  Ellina Stružia ja Diana Alošenko.

Selles interaktiivses viktoriinis oli 5 kategooriat: LEMMIKLOOMAD, EESTI LOODUS, EESTI SÜMBOLID, EESTI KUNST, EESTI KIRJANDUS (I poolaasta läbitud õppematerjali põhjal).
Mängus olid 100, 200, 300, 400 ja 500 punktilised küsimused.

Sellel üritusel osalesid 4a, 4b ja  4c klassid. Igast klassist oli kaks 4-liikmelist võistkonda, st igast eesti keele rühmast on 1 võistkond. Kokku 6 võistkonda erinevate nimedega nagu „Päike“, „Targad lapsed“, „Sõbrad“, „Targad“, „Tähed“ ja „Head sõbrad“. Meeleolu oli tore, viktoriin õnnestus.

 Ürituse lõpus tüdrukud said osalejatelt tagasiside Kahooti’s tahvelarvutite abil. Iga võistkond sai tänukirja ja kommid. Kõik võistkonnad lahkusid aulast heas tujus, värvilised õhupallid käes oma võistkonna numbriga. 

Tahaks avaldada suurt tänu meie keelekümblejatele, kes korraldasid selle viktoriini ja 4. klasside võistkondadele aktiivse osavõtmise eest! Tänusõnad on  ka eesti keele õpetajatele, kes valmistasid oma õpilasi selleks viktoriiniks  ette.

Oksana Petrova

eesti keele õpetaja

ja loovtöö juhendaja

jaanuarikuus 2019. a kooliaulas toimus üritus Kuldvillak "Minu Eesti" 4. klassidele.
Selle viktoriini eripära seisnes selles, et korraldajad olid meie kooli keelekümblejad ja selle mängu läbiviimine toimus loovtöö kirjutamise raames.

Keelekümblusklassi õpilased Juliana Petrova (8b) ja Alina Jermoškina (8b) valmistasid ette ja viisid läbi Kuldvillaku stiilis viktoriini 25 küsimusega. Nende tublid abilised olid 8b keelekümblejad  Ellina Stružia ja Diana Alošenko.

Selles interaktiivses viktoriinis oli 5 kategooriat: LEMMIKLOOMAD, EESTI LOODUS, EESTI SÜMBOLID, EESTI KUNST, EESTI KIRJANDUS (I poolaasta läbitud õppematerjali põhjal).
Mängus olid 100, 200, 300, 400 ja 500 punktilised küsimused.

Sellel üritusel osalesid 4a, 4b ja  4c klassid. Igast klassist oli kaks 4-liikmelist võistkonda, st igast eesti keele rühmast on 1 võistkond. Kokku 6 võistkonda erinevate nimedega nagu „Päike“, „Targad lapsed“, „Sõbrad“, „Targad“, „Tähed“ ja „Head sõbrad“. Meeleolu oli tore, viktoriin õnnestus.

 Ürituse lõpus tüdrukud said osalejatelt tagasiside Kahooti’s tahvelarvutite abil. Iga võistkond sai tänukirja ja kommid. Kõik võistkonnad lahkusid aulast heas tujus, värvilised õhupallid käes oma võistkonna numbriga. 

Tahaks avaldada suurt tänu meie keelekümblejatele, kes korraldasid selle viktoriini ja 4. klasside võistkondadele aktiivse osavõtmise eest! Tänusõnad on  ka eesti keele õpetajatele, kes valmistasid oma õpilasi selleks viktoriiniks  ette.

Oksana Petrova

eesti keele õpetaja

ja loovtöö juhendaja