Kohtla-Järve Tammiku Põhikool (vene õppekeelega) võtab konkursi korras tööle logopeedi. 06. oktoober sergei

Tööpakkumine

• Kandideeriv spetsialist peab vastama kvalifikatsiooninõuetele:

eripedagoogi (sh logopeedi) kvalifikatsiooninõuded on erialane magistrikraad või sellele vastav kvalifikatsioon või eripedagoogi (logopeedi) kutse.

• Töökogemus tuleb kasuks.

Tööle asumise aeg – 1.november 2021.a

Kandideerimiseks esitada avaldus, CV, haridust ja eesti keele oskust tõendavate dokumentide koopiad  hiljemalt 24.oktoobriks 2021.a digitaalselt allkirjastatuna e-aadressil direktor@tammiku.edu.ee või tuua aadressil Puru tee 38, 31023 Kohtla-Järve.

Küsimuste korral helistada  +37255599996

Tööpakkumine

• Kandideeriv spetsialist peab vastama kvalifikatsiooninõuetele:

• Töökogemus tuleb kasuks.

Tööle asumise aeg – 1.november 2021.a

Küsimuste korral helistada  +37255599996