Keha liikumine on vaimu liikumine (Plutarchos, Rooma filosoof, 1. sajand) 13. juuni Margarita Sendetskaja

Kas tead, mis on ühist ajalootunnil, kehalise kasvatuse tunnil ja mobiiltelefonil?

7.a ja 8.c klassi õpilased koos oma klassijuhatajatega S.Pavlenko ja S.Petrov teavad seda nüüd kindlalt: neil oli vaja osaleda Jõhvi otsingul.

Et oma kodumaa ajalugu praktikas tundma õppida, tuleb läbida kuni 7 km, kõndida 88 astet mööda väga kitsast treppi Mihkli kiriku kellatornis ja õppida uue rakendusega töötamist mobiiltelefonis.

Kõik ei õnnestunud kohe, aga saidi hakkama! On isegi võistkondi, mis said maksimumpunkte: 7.a klass- J.Lebedeva, A.Gribanov, I.Kovalenko; 8.c klass - M.Lomteva, D.Komashko, M.Umova.