Uudised

Keelekümblus: VIII üleriigiline ilukirjandusliku  tõlke konkurss 2018 19. detsember sergei


Online konkurss toimus 08. detsembril 2018. aastal. Konkursil oli 2 vanuserühma: esimene 8.- 9. klassid ja teine 10.-11. klassid. Võitjaid oli samuti igas vanuserühmas: I, II ja III koht. Meie kooli esindasid konkursil järgmised õpilased: Anna Derdessova (9a),  Olesja Zenkova (9a) ja Danila Parfejev (8b).

Käesoleval aastal oli konkurss pühendatud lastekirjandusele. Luule ja proosa tõlkimiseks olid valitud järgmised tekstid: L. Tungla luuletus "Nagu õpetaja"  M. Stalnuhhini muinasjutt "Lugu teokadunud jalgadest".  

Konkursi eesmärkideks seati täiendada keelte kutuuri, laiendada teadmisi eesti kirjanikest ning toetada multikultuursust.

Avaldame kiitust tubli osalemise eest Olesja Zenkovale ja Danila Parfejevile, kelle jaoks oli see esimene kogemus.

9.a klassi õpilane Anna Derdessova sai III koha üleriigilisel ilukirjandusliku tõlke online konkursil oma vanuserühmas. Õnnitleme võidu puhul!

Tänu- ja kiidusõnad on ka õpetajatele Irina Anissimovale ja Oksana Petrovale õpilaste ettevalmistamise eest!

 

Hilise keelekümblusprogrammi koordinaator  
Oksana Petrova

Online konkurss toimus 08. detsembril 2018. aastal. Konkursil oli 2 vanuserühma: esimene 8.- 9. klassid ja teine 10.-11. klassid. Võitjaid oli samuti igas vanuserühmas: I, II ja III koht. Meie kooli esindasid konkursil järgmised õpilased: Anna Derdessova (9a),  Olesja Zenkova (9a) ja Danila Parfejev (8b).

Käesoleval aastal oli konkurss pühendatud lastekirjandusele. Luule ja proosa tõlkimiseks olid valitud järgmised tekstid: L. Tungla luuletus "Nagu õpetaja"  M. Stalnuhhini muinasjutt "Lugu teokadunud jalgadest".  

Konkursi eesmärkideks seati täiendada keelte kutuuri, laiendada teadmisi eesti kirjanikest ning toetada multikultuursust.

Avaldame kiitust tubli osalemise eest Olesja Zenkovale ja Danila Parfejevile, kelle jaoks oli see esimene kogemus.

9.a klassi õpilane Anna Derdessova sai III koha üleriigilisel ilukirjandusliku tõlke online konkursil oma vanuserühmas. Õnnitleme võidu puhul!

Tänu- ja kiidusõnad on ka õpetajatele Irina Anissimovale ja Oksana Petrovale õpilaste ettevalmistamise eest!

 

Hilise keelekümblusprogrammi koordinaator  
Oksana Petrova