Uudised

Keelekümblus: Linnaüritus Maleva PK 22. veebruar sergei


20. veebruaril kohtusid linna vene õppekeelega koolide 7.-8. klasside kolmeliikmelised seltskonnad Maleva Põhikoolis, et mängida „EV 100“ interaktiivset mängu. Meie kooli esindasid 7b klassi õpilased Anna Panenko, Maria Strutskina ja Vjatšeslav Šurõgin.

Üritus algas lastekoori esinemisega, seejärel kutsuti mängijad laudade taha ja mäng läks lahti. . Küsimused olid geograafia, ajaloo, spordi ja kultuuri  valdkonnast. Kõige põnevamad olid  videoküsimused. Mäng möödus kiiresti ja rahulikult, kuna võitjaks olid kõik osalejad, kes said oma vaimuvarasse uusi teadmisi. 

7b eesti keele õpetaja

Silva Gerassimov

20. veebruaril kohtusid linna vene õppekeelega koolide 7.-8. klasside kolmeliikmelised seltskonnad Maleva Põhikoolis, et mängida „EV 100“ interaktiivset mängu. Meie kooli esindasid 7b klassi õpilased Anna Panenko, Maria Strutskina ja Vjatšeslav Šurõgin.

Üritus algas lastekoori esinemisega, seejärel kutsuti mängijad laudade taha ja mäng läks lahti. . Küsimused olid geograafia, ajaloo, spordi ja kultuuri  valdkonnast. Kõige põnevamad olid  videoküsimused. Mäng möödus kiiresti ja rahulikult, kuna võitjaks olid kõik osalejad, kes said oma vaimuvarasse uusi teadmisi. 

7b eesti keele õpetaja

Silva Gerassimov