Igale lapsele oma Mihklipäev! 06. oktoober Nelli Kuldmaa

Kolmapäeval, 29. septembril, tähistati Kohtla-Järve Tammiku Põhikoolis mihklipäeva! Koolis olid seiklemas talurahvas koos karjapoisi ja koduloomadega. Nad küsisid 1. ja 2.klasside õpilaste käest mõistatusi, nõidusid talveks lund, et karjane kooli saaks minna, näitasid aiasaadusi ja mängisid. Samuti jälgisid lapsed hoolega looduse märke, mille järgi ennustati talve ilma.

Mihklipäevaks pidid olema suvised tööd tehtud, toit talveks varutud ning seeme järgmiseks külviks kogutud.

Suured tänud õpetajatele Nelli Kuldmaa, MarinaSemitševale ja 5.a klassi abilistele vahva ürituse eest!