Heategevusüritused aastavahetusel ja jõuludel 14. detsember Valentina Kutuzova

Teadlased on tõestanud, et andmine on nauditavam kui saamine. Tõepoolest, uudis pole kõige värskem – uuring avaldati 2018. aastal vahetult enne jõule. Aga teisest küljest mitte igal aastal selliseid asju ei tõestata. Kas teate seda tunnet, kui õnnestus kõige ihaldusväärsem soov ära arvata, see kätte saada, pakkida ja puu alla panna? Rõõmutunne! Pole ime, et jõuluvanad näevad alati nii rõõmsad välja.

Rohkem kui 20 aastat on meie koolis olnud jõuluheategu. Kogu kool - õpilased, nende vanemad ja kooli töötajad koguvad raha, et aidata neid, kes seda kõige enam vajavad.

Sotsiaalpedagoog koos klassijuhatajatega selgitavad välja sellised õpilased ja jaanuaris saavad lapsed pühadekingituse ja ümbriku. Raha kulub prillidele, ravimitele, eriarsti vastuvõtule, massaažile jne. Kõik sõltub diagnoosist ja arsti soovitustest. Igal aastal on meil võimalus aidata 10-15 peret.

Kuidas aidata: õpilased annetavad rahalisi vahendeid. Pärast jõule ja aastavahetust kogutud raha jagatakse laste vahel, kes vajavad toetust eelkõige tervislikel põhjustel.

Kaastunnet ja abistamissoovi on oluline kasvatada juba lapsepõlves. Ja see on suurepärane. Tänan teid kõiki soojuse eest.

Jõulusokid

Tammiku põhikool kogub pühade eel Ahtmes asuvale hooldekodu patsientidele kingitusi.

Kuidas aidata: koo soojad sokid ja edasta need 20. detsembriks sotsiaaltöötajale või koolidirektorile.

Meelespea, paljudel eakatel inimestel on selline haigus nagu diabeet. Seetõttu on kõige ohutum kasutada diabeetikutele mõeldud maiustusi.

Hetkeseisuga on toodud umbes 10 paari villaseid sokke, mis on juba kingituseks vormistatud.

Jõulusokid