Etteütluse parimad kirjutajad on selgunud. 20. märts sergei

Kallis koolipere!

Tammiku Põhikooli parimad etteütluse kirjutajad on selgunud!

14. märtsil, tähistades emakeelepäeva, kirjutas ligikaudu 200 õpilast etteütlust eesti keeles. Etteütluse dikteerisid meie kooli eesti keele õpetajad.

Sel aastal etteütlust kirjutasid nii meie algkooli õpilased (4. klassid) kui ka põhikooli õpilased (5.-9. klassid), kes said oma eesti keele oskust kontrollida ning ennast võistlusel proovile panna. Parima tulemuse saavutasid need, kes kirjutasid ilma vigadeta!

Emakeelepäeva etteütluse parimad kirjutajad 2019.a:

4. klassides Polina Tšernuševitš 4c

5. klassides Radamir Kovalenko 5c Dominika Larina 5b, Radamir Kovalenko 5c, Milana Lomteva 5c, Dana Fjodorova 5c, Aleksei Tõke 5a

6. klassides Sofja Krivorukova 6a, Anastassia Kolesnikova 6a, Karolina Vlassenko 6b

7. klassides Renata Aksjonova 7b, Anna Panenko 7b

8. klassides Veronika Bõkovskaja 8b

9. klassides Olesja Zenkova 9a, Anna Derdessova 9a, Andrei Maškov 9b

ÕNNITLEME!!!

Siirad tänusõnad kõikidele meie kooli eesti keele õpetajatele, kes toetasid seda algatust ja julgustasid oma õpilasi etteütlust kirjutama.

TÄNAME KÕIKI OSALEJAID - KOHTUMISENI AASTA PÄRAST!

Oksana Petrova

eesti keele ainesektsiooni juhataja

Kallis koolipere!

Tammiku Põhikooli parimad etteütluse kirjutajad on selgunud!

Emakeelepäeva etteütluse parimad kirjutajad 2019.a:

4. klassides Polina Tšernuševitš 4c

7. klassides Renata Aksjonova 7b, Anna Panenko 7b

8. klassides Veronika Bõkovskaja 8b

9. klassides Olesja Zenkova 9a, Anna Derdessova 9a, Andrei Maškov 9b

ÕNNITLEME!!!

TÄNAME KÕIKI OSALEJAID - KOHTUMISENI AASTA PÄRAST!

Oksana Petrova

eesti keele ainesektsiooni juhataja