MAI ON MINE METSA KUU! 08. mai sergei

Maikuus soovitab Liikuma Kutsuv Kool meil  minna ja liikuda metsas. Või näiteks rabas, võsas, pargis või muidu looduskeskkonnas.

Seetõttu tasub üle rääkida, mis võluvits see loodus õieti on.
Looduskeskkonnas liikumine toob kaasa selliseid hüvesid heaolule ja tervisele, mida kinnised ruumid pakkuda ei saa.
Looduses viibimine vähendab vererõhku, suurendab rahulolutunnet ja tugevdab immuunsüsteemi. Loodusega sagedases kontaktis olemine kosutab ka vaimset tervist, vähendades stressi- ja ärevustaset, agressiivsust, leevendades depressiooni sümptomeid ja parandades enesehinnangut.
 Esimene samm tehtud. Kooli õpilased, lastevanemad ja õpetajad osalesid kaks teisipäeva, 30.aprillil ja 7.mail Jõhvi pargijooksus ja pühapäeval, 5.mail Valaste – Ontika matkal.

Suured tänud osajatele.

Ees on uued üritused. Jälgi, tule ja osale!

Juta Davõdova,

kooli sporditöö koordinaator

Seetõttu tasub üle rääkida, mis võluvits see loodus õieti on.

Suured tänud osajatele.

Ees on uued üritused. Jälgi, tule ja osale!

Juta Davõdova,

kooli sporditöö koordinaator