Koostöös peidub jõud 18. апреля sergei

17.aprillis meie  2.-4. väike kl  õpilased koos oma õpetajatega Valentina Ool ja Liudmila Artemchuk osalesid IVOli poolt toetatud projektis “Koostöös peidub jõud” . Üritus toimus Ahtme Gümnaasiumis, kus HEV- õpilased võistlesid  erinevates jõukohastes ülesannetes. Ülesandeid oli neli (kehaline liikumine, käeline tegevus, tervislik toitumine vastavalt Tervise Arengu Instituudi toidupüramiidile, ohutuse ja sotsiaalsete oskustega seotud viktoriin.  Võistlus toimus rühmades, mis tähendas seda, et lapsed peaksid  omavahel suhtlema, leidma igale ülesandele ühise lahenduse ning selle koos elluviima. Oli väga tore koos olla!

HEV-õpilaste koordineerija

Žanna Kubinets