09.04.19 toimus meie koolis LAK-õppe kuu raames lahtine integreeritud üritus "Tule ja löö kaasa!" 7. klassidele. 09. апреля sergei

Tahaks tänada meie kooli eesti keele sektsiooni õpetajaid tänase ürituse ettevalmistamise ja läbiviimise eest!
Integreeritud ürituse õnnestumisele aitasid kaasa õpetajad Nelli Kuldmaa, Jelena Rodik, Juta Davõdova, Erika Pavlova, Mare Lihtsa, Silva Gerassimov, Ljudmila Kiir, Ludmilla Teperik ja Oksana Petrova.

Aitäh Teile kõigile!

Täname 7.a ja 7.b klassi õpilasi koos nende klassijuhatajatega aktiivsuse eest.
Samuti tänusõnad õpetajate ja administratsiooni võistkonnale.

Kõik olid väga tublid!

Eesti keele ainesektiooni juhataja

Aitäh Teile kõigile!

Täname 7.a ja 7.b klassi õpilasi koos nende klassijuhatajatega aktiivsuse eest.
Samuti tänusõnad õpetajate ja administratsiooni võistkonnale.

Kõik olid väga tublid!

Eesti keele ainesektiooni juhataja