Новости

Keelekümblus: "XVI vabariiklik koolinoorte mälumäng" 03. декабря sergei


28.11.18 .a  Jõhvi Põhikoolis toimus XVI vabariikliku koolinoorte mälumängu maakondlik eelvoor. Mälumäng koosnes 50 küsimusest ja toimus eesti keeles. Võistlused toimusid kahes vanuserühmas (gümnaasium ja põhikool). Kokku oli 19 võistkonda: 5 gümnaasiumist  ja 14 põhikoolist. Meie kooli esindajad olid ainukesed vene keelt kõnelevad noored. 

Tammiku Põhikooli vapper võistkond sai aukirja ja šokolaaditahvlid. 

Meie kooli 4 julget noort nagu Jevgenia AmelinaSofja TšerkassovaValeria Kotšergina ja Georg Laabe võtsid kartmatult osa sellest maakondlikust üritusest. Kõik said väga hea kogemuse ja inspiratsiooni edaspidisteks samalaadseteks mängudeks. 

Suur tänu aktiivsuse eest nii õpilastele kui ka tublile õpetajale L. Teperikule, kes julgustas oma õpilasi osaleda. 

Tublid! Oleme väga uhked teie üle!

 

Oksana Petrova

Eesti keele ainesektsiooni juhataja

28.11.18 .a  Jõhvi Põhikoolis toimus XVI vabariikliku koolinoorte mälumängu maakondlik eelvoor. Mälumäng koosnes 50 küsimusest ja toimus eesti keeles. Võistlused toimusid kahes vanuserühmas (gümnaasium ja põhikool). Kokku oli 19 võistkonda: 5 gümnaasiumist  ja 14 põhikoolist. Meie kooli esindajad olid ainukesed vene keelt kõnelevad noored. 

Tammiku Põhikooli vapper võistkond sai aukirja ja šokolaaditahvlid. 

Meie kooli 4 julget noort nagu Jevgenia AmelinaSofja TšerkassovaValeria Kotšergina ja Georg Laabe võtsid kartmatult osa sellest maakondlikust üritusest. Kõik said väga hea kogemuse ja inspiratsiooni edaspidisteks samalaadseteks mängudeks. 

Suur tänu aktiivsuse eest nii õpilastele kui ka tublile õpetajale L. Teperikule, kes julgustas oma õpilasi osaleda. 

Tublid! Oleme väga uhked teie üle!

 

Oksana Petrova

Eesti keele ainesektsiooni juhataja