Keelelaager 2022 21. июня Jelena Rodik

Kohtla-Järve Tammiku Põhikoolis algas koolivaheaeg keelelaagriga, mis kestis 4 päeva. Laagris osalesid 6-te klasside õpilased. Päevad olid temaatilised: filmipäev, viktoriinipäev, käsitööpäev ja koduloopäev. Laagri ajal lapsed külastasid Apollo Kino, Avinurme Puiduaita ja Iisaku Kihelkonna Muuseumit. Õpilased osalesid viktoriinides, töötubades, arutelus ja keelemängudes. Päevad olid väga sisukad ja loomingulised.

Soovime laagrilistele ilusat suve!
Kohtumiseni sügisel!

Jelena Rodik
Ljudmila Kiir

Soovime laagrilistele ilusat suve!
Kohtumiseni sügisel!

Jelena Rodik